Piegādes nosacījumi

Iepērkoties zem 15.99 Eur - piegādes maksa 3 Eur

Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 15.99 Eur

Minimalā pasūtījuma summa 3 Eur!

Vispārīgi noteikumi

Tīmekļa vietne www.dcity.lv (Vietne) ir SIA D City. Šajā lapā publicētie lietošanas noteikumi (Noteikumi) paredz "D City" pienākumus, tiesības un atbildību, kā arī vietnes lietotāju tiesības, pienākumus un atbildību. Lūdzam izlasīt šos noteikumus uzmanīgi. Pasūtot ēdienu caur Vietni, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un pilnībā piekrīt Noteikumiem. Lietotājs ir atbildīgs par Noteikumu ievērošanu. "D City" patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma veikt jebkāda veida izmaiņas Noteikumos.


1. dcity.lv pakalpojums

"D City" nodrošina lapas lietotāju komunikāciju ar restorāniem un pasūtījumu nodošanu lietotāju izvēlētajiem restorāniem. Piegādi, atkarībā no restorāna, nodrošina vai nu papasushi.lv ar kurjera starpniecību vai restorāns pats. Piegādes kavējuma gadījumā, "D City" nevar uzņemties atbildību, ja piegādi attiecīgajā gadījumā nodrošina pats restorāns. Tādā gadījumā jautājumi ir jāadresē attiecīgajam restorānam. To var darīt arī ar papasushi.lv starpniecību, sazinoties pa e-pastu info@dcity.lv vai zvanot +371 201 33 456.


2. Pasūtījuma anulēšana

Sākot no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, pasūtījumu atcelt vai anulēt vairs nav iespējams, jo nekavējoties tiek uzsākts ēdiena gatavošanas process. papasushi.lv lietotājam dod iespēju pārbaudīt pasūtījuma datus, veikt pēdējā brīža izmaiņas un apstiprināt tos. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas lietotājs ir atbildīgs par pasūtījuma apmaksu.


3. Nepareiza vai bojāta prece

Saņemot pasūtīto ēdienu no kurjera, lietotājam pirms parakstīšanās par pasūtījuma saņemšanu ir pienākums pārbaudīt vai prece atbilst pasūtījumam un vai nav radušies bojājumi piegādes laikā. Nepareiza vai bojāta sūtījuma konstatēšanas gadījumā, kas radies restorāna vai pārvadātāja vainas dēļ, lietotājam ir tiesības pieprasīt, lai tiktu piegādāts atbilstošs pasūtījums vai atgriezta samaksātā nauda. "D City" no savas puses dara visu iespējamo, lai samazinātu šādu problēmu iespējamību, bet foodio.eu nevar garantēt, ka piegādes procesā nerodas kāda tehniska vai cilvēciska kļūme, kā arī foodio.eu nevar kontrolēt restorānu un kurjeru darbību.


4. Samaksa

Visas cenas ir norādītas eiro valūtā un ieskaitot PVN. Visas cenas publicētas papasushi.lv vietnē ir atbilstošas restorāna piedāvātai informācijai. Jebkādas neskaidrības par cenām lūdzam klientam adresēt, sūtot e-pastu uz adresi info@dcity.lv. Apmaksu ir iespējams veikt ar internetbankas starpniecību vai skaidras naudas maksājumu pasūtījuma saņemšanas brīdī. "D City" patur tiesības pieprasīt klienta karšu maksājuma veidu un pašreizējo derīgo ID.


5. Ļaunprātīga lietotāja rīcība

"D City" mērķis ir sniegt pakalpojumu, kas ļauj viegli un vienkārši pasūtīt ēdienu no dažādiem restorāniem. Ja dcity.lv rodas aizdomas par lietotāja ļaunprātīgu pakalpojuma izmantošanu, norēķināšanos ar zagtu maksājumu karti vai viltus pasūtījumiem, papasushi.lv patur tiesības atteikt pasūtījumu bez iepriekšēja brīdinājuma, kā arī nodot lietotāja datus tiesībsargājošajām iestādēm.


6. Privātums

SIA D City, ir atbildīga par lietotāju iesniegto datu apstrādi un atbildīgu uzglabāšanu. Jūs varat izlasīt vairāk par mūsu privātuma politiku un datu drošību sadaļā privātuma politika.