D City | House of sushi

D City restorāns nodrošina ēdināšanas pakalpojumus un ir viens no tiem nedaudziem Āzijas virtuves pārstāvjiem, kas cenšas sekot jaunākajām tendencēm. Mēs vēlamies priecēt savus viesus ne tikai ar gardiem un kvalitatīvi pagatavotiem ēdieniem, bet arī pārsteigt Jūs ar jaunām idejām un neparastiem kulinārijas risinājumiem.

Mūsdienīgs interjers, patīkamа apkalpošana un garšīga maltīte ik dienu – pienākums, kuru mūsu komanda solās cītīgi pildīt!

Laipni gaidīti mūsu restorānā Daugavpilī, Rīgas ielā 68.

Mēs piedāvājam

Saviem klientiem mēs piedāvājam plašu sušī klāstu  – aukstos sušī: klasiskie maki un roll, karstos un ceptos sušī, daudzveidīgus dažādu izmēru komplektus. Pie mums arī ir iespēja nogaršot dažādus siltos ēdienus ar jūrasveltēm, pīles, vistas, liellopa un cūkgaļu. Mēs ļausim Jums iepazīties ar Āzijai tik ļoti raksturīgām, un Eiropai tik ļoti īpatnējām zupām – miso, ramen un tom yam.

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un vienmēr cenšamies rast risinājumu katram jautājumam, kā arī nepārtraukti optimizējam savu darbu, lai sniegtu jums pēc iespējas ātrāku, kvalitatīvāku apkalpošanu un atvieglotu pasūtīijumu veikšanas procesu.